€ 13,40
Op voorraad (6)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison siliconenkit sanitair grijs 310ml is speciaal ontwikkeld voor sanitaire afdichtingen. Deze waterbestendige, sterke siliconenkit is ongevoelig voor schimmel en na 2 uur belastbaar met water. Verkrijgbaar in diverse kleuren en transparant.
Specificaties
| EAN: | 8710439081335 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Grijs |
| Kleurfamilie: | Grijs |
| Artikelsoort: | Siliconenkit |
| Lengte: | 4.9 cm |
| Breedte: | 4.9 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht: | 288 gram |
| Inhoud: | 310 ml |
Beoordelingen
Aanmelden