€ 14,00
Op voorraad (5)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Anza Diamond Aqua platte kwast maat 2 is met de nieuwe vezeltechnologie een zeer efficiënte kwast die veel opneemt, maar ook weer makkelijk schoon te maken is. Deze platte kwast ligt fijn in de hand en is ideaal voor producten op waterbasis.
Specificaties
| EAN: | 8711143166073 |
|---|---|
| Merk: | Anza |
| Serie: | Diamond Aqua |
| Kleur: | Zwart |
| Kleurfamilie: | Zwart |
| Lengte: | 15.8 cm |
| Breedte: | 23.8 cm |
| Hoogte: | 13.8 cm |
Beoordelingen
Aanmelden