€ 10,95
Op voorraad (3)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison siliconenkit sanitair wit 150ml is een waterbestendige en kleurvaste siliconenkit die geschikt is voor sanitairafdichtingen. Deze kit is na 2 uur belastbaar met water, ongevoelig voor schimmel en blijvend elastisch.
Specificaties
| EAN: | 8710439231204 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Artikelsoort: | Siliconenkit |
| Lengte: | 4 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 23.5 cm |
| Gewicht: | 146 gram |
| Inhoud: | 150 ml |
Beoordelingen
Aanmelden