Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Smedbo Home toiletrolhouder HK3411 chroom voor een verzorgde toiletruimte
De Smedbo Home toiletrolhouder HK3411 chroom geeft toilet of badkamer een stijlvolle en unieke look. Dit wandmodel is gemaakt van messing en afgewerkt in glanzend chroom, wat zorgt voor een nette en duurzame uitstraling. De verdekte bevestiging draagt bij aan een strak resultaat op de wand.
De houder wordt geleverd inclusief bevestigingsmateriaal en kan volgens Bouwhof worden gemonteerd met schroeven of lijm. Daarbij krijg je ook 10 jaar fabrieksgarantie. Bij Bouwhof in Zoetermeer profiteer je van deskundig advies voor een complete sanitaire afwerking.
- Bepaal een praktische montageplek naast het toilet.
- Bevestig de houder met schroeven of een geschikte lijmoplossing.
- Plaats de toiletrol en controleer of deze soepel afrolt.
Specificaties
| EAN: | 7391447086317 |
|---|---|
| Merk: | Smedbo |
| Serie: | Home |
| Kleur: | Chroom |
| Kleurfamilie: | Zilver |
| Breedte: | 15.2 cm |
| Hoogte: | 8.5 cm |
| Diepte: | 4.8 cm |
| Gewicht: | 410 gram |
Beoordelingen
Aanmelden