€ 25,20
Op voorraad (5)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine super vloerlijmafbijt 1l verwijdert eenvoudig en snel hardnekkige lijmresten bij vloer- en wandbekleding. Deze zeer krachtige verwijderaar werkt al binnen 30 minuten en is toepasbaar op ondergronden als steen, hout en metaal.
Specificaties
| EAN: | 8710839110277 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Breedte: | 11.1 cm |
| Hoogte: | 11.6 cm |
| Diepte: | 11.6 cm |
| Inhoud: | 1000 ml |
Beoordelingen
Aanmelden