€ 12,80
Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine superafbijt 500ml verwijdert snel en grondig diverse verfsoorten, vernissen en latex. Deze krachtige superafbijt kan ook op steenachtige ondergronden toegepast worden en verwijdert meerdere verflagen in 1 keer. Dit product is na 30 minuten effectief met een gegarandeerd resultaat.
Specificaties
| EAN: | 8710839110246 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Breedte: | 9.1 cm |
| Hoogte: | 11.6 cm |
| Diepte: | 11.6 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
Beoordelingen
Aanmelden