€ 2,50
Op voorraad (421)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Anza Pro viltroller mini 10cm is dankzij de synthetische vezels geschikt op gladde ondergronden voor allerlei soorten lakken, lakprimers, 2-componenten lakken en marine coatings. Deze roller zorgt voor een structuurloze afwerking, laat geen pluisjes achter en heeft een optimale verfopname.
Specificaties
| EAN: | 7311490048698 |
|---|---|
| Merk: | Anza |
| Kleur: | Wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Diepte: | 2 cm |
| Gewicht: | 10 gram |
Beoordelingen
Aanmelden