€ 14,90
Op voorraad (25)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison siliconenkit acrylbaden wit 310ml is een sterke kit speciaal ontwikkeld voor acrylbaden en kunststof douchewanden. Deze schimmel- en waterbestendige siliconenkit is eenvoudig aan te brengen, hecht zeer goed en is blijvend elastisch.
Specificaties
| EAN: | 8710439037004 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Artikelsoort: | Siliconenkit |
| Lengte: | 4.9 cm |
| Breedte: | 4.9 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht: | 306 gram |
| Inhoud: | 310 ml |
Beoordelingen
Aanmelden