€ 38,80
€ 46,95
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Tiger Noon zeepdispenser geeft je badkamer of toiletruimte een strakke en krachtige uitstraling. De wandgemonteerde dispenser is uitgevoerd in mat zwart en heeft een inhoud van 135 ml, ideaal voor dagelijks gebruik. Het uitneembare reservoir maakt bijvullen eenvoudig, terwijl montage mogelijk is met schroeven of met TigerFix zonder boren. Deze zeepdispenser heeft 15 jaar garantie en combineert modern design met praktisch comfort.
Specificaties
| Merk: | Smedbo |
|---|---|
| Serie: | Noon |
| Kleur: | Zwart |
| Kleurfamilie: | Zwart |
| Lengte: | 10.1 cm |
| Breedte: | 5.5 cm |
| Hoogte: | 12.9 cm |
| Diepte: | 10.1 cm |
| Gewicht: | 298 gram |
Beoordelingen
Aanmelden