€ 32,19
€ 38,95
Op voorraad (1)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Tiger zeepdispenser Noon vrijstaand 135 ml geeft je badkamer, toilet of keuken een verzorgde en moderne uitstraling. De uitvoering in RVS geborsteld zorgt voor een tijdloze look en voelt solide aan in dagelijks gebruik. Dankzij het uitneembare reservoir is bijvullen eenvoudig en de siliconen ring aan de onderzijde voorkomt verschuiven of krassen. Deze zeepdispenser heeft 15 jaar garantie.
Specificaties
| Merk: | Tiger |
|---|---|
| Serie: | Noon |
| Kleur: | Zilver, Zwart |
| Lengte: | 8 cm |
| Breedte: | 5.5 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Diepte: | 8 cm |
| Gewicht: | 212 gram |
| Materiaal: | Staal |
Beoordelingen
Aanmelden