€ 5,50
Op voorraad (7)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison alleslijm draai & doseer 90ml is geschikt voor het lijmen van stippen, lijnen en oppervlakken. Deze vloeibare alleslijm zit in een handig plastic flesje en zorgt dankzij de unieke 3-positie twist-applicator voor nauwkeurigheid tijdens het lijmen. Je kunt het toepassen thuis, op school en tijdens het knutselen. De formule droogt snel en is afwasbaar met zeep.
Specificaties
| EAN: | 8710439186214 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Artikelsoort: | Speciaallijm |
| Lengte: | 5 cm |
| Breedte: | 3.5 cm |
| Gewicht: | 90 gram |
| Inhoud: | 90 ml |
Beoordelingen
Aanmelden