€ 9,25
Op voorraad (11)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison contactlijm transparant 100ml is een super sterke, glasheldere lijm die zorgt voor een directe hechting zonder enige verkleuring. Deze lijm is geschikt voor materialen onder belasting en eenvoudig te verwerken. Verder is deze contactlijm ook vorst- en vochtbestendig.
Specificaties
| EAN: | 8710439009117 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Artikelsoort: | Contactlijm |
| Lengte: | 11 cm |
| Breedte: | 3.5 cm |
| Hoogte: | 23.5 cm |
| Gewicht: | 87 gram |
| Inhoud: | 100 ml |
Beoordelingen
Aanmelden