€ 10,95
Op voorraad (8)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison contactlijm universeel 250ml is een super sterke lijm die zorgt voor een directe hechting. Deze lijm is geschikt voor materialen onder spanning en eenvoudig te verwerken. Verder is deze contactlijm ook vorst- en vochtbestendig.
Specificaties
| EAN: | 8710439060026 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Geel |
| Kleurfamilie: | Geel |
| Artikelsoort: | Contactlijm |
| Lengte: | 7.3 cm |
| Breedte: | 7.3 cm |
| Hoogte: | 9.9 cm |
| Gewicht: | 218 gram |
| Inhoud: | 250 ml |
Beoordelingen
Aanmelden