€ 5,90
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison hard plastic lijm 25ml is een sterke lijm die voorwerpen van kunststof effectief repareert. Deze lijm is waterbestendig, transparant en ideaal voor huishoud voorwerpen.
Specificaties
| EAN: | 87296273 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Artikelsoort: | Speciaallijm |
| Lengte: | 1.9 cm |
| Breedte: | 1.9 cm |
| Gewicht: | 44 gram |
| Inhoud: | 25 ml |
Beoordelingen
Aanmelden