Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Haceka IXI toiletborstelset mat zwart RVS voor een strakke toiletruimte
De Haceka IXI toiletborstelset mat zwart RVS is een stijlvolle keuze voor wie een modern en krachtig accent wil toevoegen aan toilet of badkamer. De combinatie van mat zwart met RVS zorgt voor een rustige, eigentijdse uitstraling die goed past bij strak sanitair en donkere accenten. Zo voeg je eenvoudig een praktisch accessoire toe dat ook visueel sterk is.
De Bouwhof-pagina bevestigt vooral merk, uitvoering en maatvoering van deze set. Bij Bouwhof in Zoetermeer profiteer je van deskundig advies voor een verzorgde sanitaire afwerking.
- Plaats of monteer de toiletborstelset op een goed bereikbare plek naast het toilet.
- Gebruik de borstel voor het reinigen van toiletpot en rand.
- Laat de borstel na gebruik netjes terug in de houder drogen.
Specificaties
| EAN: | 8718848201856 |
|---|---|
| Merk: | Haceka |
| Serie: | IXI |
| Kleur: | Zwart |
| Kleurfamilie: | Zwart |
| Breedte: | 17.5 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Diepte: | 10.5 cm |
Beoordelingen
Aanmelden