Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Haceka Kosmos toiletborstelset metaal chroom voor een nette toiletruimte
De Haceka Kosmos toiletborstelset metaal chroom is een praktische en stijlvolle keuze voor wie functionaliteit en uitstraling wil combineren in toilet of badkamer. Deze toiletborstelset heeft een verzorgde chroomafwerking die goed past bij modern en tijdloos sanitair. Daarmee geef je de ruimte direct een nette en rustige uitstraling.
De set is geschikt voor dagelijks gebruik en vormt een slimme vervanging wanneer je een bestaande toiletborstelhouder wilt vernieuwen met een model dat beter aansluit bij de rest van je accessoires. Bij Bouwhof in Zoetermeer vind je ook meer oplossingen binnen wc borstels en profiteer je van deskundig advies voor een complete sanitaire afwerking.
- Plaats de toiletborstelset op een goed bereikbare plek naast het toilet.
- Gebruik de borstel voor het reinigen van toiletpot en rand.
- Laat de borstel na gebruik goed uitlekken in de houder.
Specificaties
| EAN: | 8718848202129 |
|---|---|
| Merk: | Haceka |
| Serie: | Kosmos |
| Kleur: | Chroom |
| Kleurfamilie: | Zilver |
| Breedte: | 9.3 cm |
| Hoogte: | 37.2 cm |
| Diepte: | 10.8 cm |
Beoordelingen
Aanmelden