Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Haceka Kosmos toiletborstelset mat zwart voor een moderne toiletruimte
De Haceka Kosmos toiletborstelset mat zwart is een stijlvolle keuze voor wie een moderne en rustige uitstraling wil combineren met praktisch dagelijks gebruik. Deze toiletborstelset heeft een mat zwarte afwerking die mooi aansluit bij donkere accenten en strak sanitair. Zo voeg je eenvoudig een functioneel accessoire toe dat de toiletruimte direct eigentijdser maakt.
De set is geschikt voor dagelijks gebruik en vormt een slimme oplossing wanneer je een bestaande toiletborstelhouder wilt vervangen door een model met meer uitstraling. Bij Bouwhof in Zoetermeer vind je ook andere oplossingen binnen wc borstels en kun je rekenen op betrouwbaar advies voor een verzorgde sanitaire afwerking.
- Plaats de toiletborstelset op een praktische plek naast het toilet.
- Gebruik de borstel voor het reinigen van toiletpot en rand.
- Laat de borstel na gebruik goed uitlekken in de houder.
Specificaties
| EAN: | 8718848202037 |
|---|---|
| Merk: | Haceka |
| Serie: | Kosmos |
| Kleur: | Zwart |
| Kleurfamilie: | Zwart |
| Breedte: | 9.3 cm |
| Hoogte: | 37.2 cm |
| Diepte: | 10.8 cm |
Beoordelingen
Aanmelden