€ 19,95
Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Specificaties
| EAN: | 4017807564495 |
|---|---|
| Merk: | TRIO |
| Serie: | Breezy |
| Kleur: | Groen |
| Kleurfamilie: | Groen |
| Breedte: | 18.7 cm |
| Hoogte: | 23.1 cm |
| Diepte: | 10.7 cm |
| Gewicht: | 400 gram |
Beoordelingen
Aanmelden