€ 3,05
Op voorraad (10)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison secondelijm Repair Shot 2g is een compact verpakte, vloeibare secondelijm die zorgt voor extra snelle en nauwkeurige reparaties. Deze secondelijm druppelt niet en is nauwkeurig te doseren.
Specificaties
| EAN: | 8710439284194 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Artikelsoort: | Secondelijm |
| Lengte: | 9 cm |
| Breedte: | 2.5 cm |
| Hoogte: | 21.5 cm |
| Gewicht: | 2 gram |
Beoordelingen
Aanmelden