€ 9,95
Op voorraad (5)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison Tix contactlijm universeel 100ml is een sterke, gelachtige contactlijm die geschikt is voor materialen onder spanning. Deze lijm druipt niet, trekt geen draden en is makkelijk smeerbaar. Na het aanbrengen heeft deze contactlijm direct een sterke hechting.
Specificaties
| EAN: | 8710439009087 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Geel |
| Kleurfamilie: | Geel |
| Artikelsoort: | Contactlijm |
| Lengte: | 3.5 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht: | 114 gram |
| Inhoud: | 100 ml |
Beoordelingen
Aanmelden