€ 5,30
Op voorraad (5)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison Dubbelfix tape 19mm x 1,5m is een extra sterke tape speciaal voor binnen. Deze tape is vocht- en temperatuurbestendig en zorgt voor het snel, schoon en eenvoudig monteren en bevestigen van voorwerpen zoals spiegels, zeepbakjes, ophanghaken, naambordjes en kunststof houders op gladde en vlakke oppervlakken. Ideaal voor gebruik in de badkamer en keuken.
Specificaties
| EAN: | 8710439085524 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Lengte: | 150 cm |
| Breedte: | 1.9 cm |
| Hoogte: | 0.1 cm |
| Gewicht: | 24 gram |
Beoordelingen
Aanmelden