€ 7,45
Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison montagekit direct grip tape 1,5m x 19mm is een zeer sterke dubbelzijdige tape met een extreem hoge aanvangshechting. Deze transparante tape is eenvoudig afscheurbaar en vochtbestendig. Zowel binnen als buiten toepasbaar.
Specificaties
| EAN: | 8710439125060 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Lengte: | 1.9 cm |
| Breedte: | 5.2 cm |
| Hoogte: | 5.2 cm |
| Gewicht: | 33 gram |
Beoordelingen
Aanmelden