€ 7,10
Op voorraad (7)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison montagekit original tape 1,5m x 19mm is een zeer sterke, dubbelzijdige montagetape die zowel binnen als buiten toepasbaar is. Deze transparante, vochtbestendige tape is makkelijk scheurbaar en met weefsel versterkt.
Specificaties
| EAN: | 8710439201108 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Lengte: | 1.9 cm |
| Breedte: | 5.2 cm |
| Hoogte: | 5.2 cm |
| Gewicht: | 29 gram |
Beoordelingen
Aanmelden