€ 14,45
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Bison Rubber Seal tape 75mm x 5m is een hoogwaardige tape die ideaal is voor (nood)reparaties, geschikt voor het effectief afdichten, beschermen en repareren en volledig waterdicht. Deze tape hecht op vrijwel alle ondergronden, ook vochtige ondergronden.
Specificaties
| EAN: | 8710439268552 |
|---|---|
| Merk: | Bison |
| Kleur: | Zwart |
| Kleurfamilie: | Zwart |
| Breedte: | 12.5 cm |
| Hoogte: | 7.5 cm |
| Diepte: | 12.5 cm |
| Gewicht: | 308 gram |
Beoordelingen
Aanmelden