€ 10,05
Op voorraad (16)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine allesvuller grijs 330g is geschikt voor het vullen en repareren van gaten en scheuren tot 2 cm diep en hecht goed op bijna alle ondergronden zoals steen, beton, gasbeton, pleister- en stucwerk. Daarnaast is deze allesvuller geschikt voor binnen en buiten en schroef- en spijkervast. Verkrijgbaar in de kleuren grijs en wit.
Specificaties
| EAN: | 8710839104153 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Grijs |
| Kleurfamilie: | Grijs |
| Lengte: | 23.3 cm |
| Breedte: | 7.1 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 330 gram |
Beoordelingen
Aanmelden