€ 10,05
Op voorraad (27)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine allesvuller wit 330g is geschikt voor het vullen en repareren van gaten en scheuren tot 2 cm diep en hecht goed op bijna alle ondergronden zoals steen, beton, gasbeton, pleister- en stucwerk. Daarnaast is deze allesvuller geschikt voor binnen en buiten en schroef- en spijkervast. Verkrijgbaar in de kleuren grijs en wit.
Specificaties
| EAN: | 8710839103156 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Lengte: | 22.9 cm |
| Breedte: | 7.7 cm |
| Hoogte: | 5.2 cm |
| Gewicht: | 330 gram |
Beoordelingen
Aanmelden