€ 9,60
Op voorraad (4)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine allesvuller wit 750g is geschikt voor het vullen en repareren van gaten en scheuren tot 1 cm diep en hecht goed op bijna alle ondergronden zoals steen, beton, gasbeton, pleister- en stucwerk. Daarnaast is deze allesvuller geschikt voor binnen en buiten en schroef- en spijkervast. Verkrijgbaar in de kleuren grijs en wit.
Specificaties
| EAN: | 8710839101008 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Lengte: | 15.2 cm |
| Breedte: | 11.3 cm |
| Hoogte: | 6.8 cm |
| Gewicht: | 750 gram |
Beoordelingen
Aanmelden