€ 17,40
Op voorraad (3)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine allesvuller wit 1kg is geschikt voor het vullen en repareren van gaten en scheuren tot 2 cm diep en hecht goed op bijna alle ondergronden zoals steen, beton, gasbeton, pleister- en stucwerk. Daarnaast is deze allesvuller geschikt voor binnen en buiten en schroef- en spijkervast. Verkrijgbaar in de kleuren grijs en wit.
Specificaties
| EAN: | 8710839103200 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Lengte: | 13.8 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 1000 gram |
Beoordelingen
Aanmelden