€ 21,50
Op voorraad (2)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine grote gatenvuller 1l pakt grotere beschadigingen in muren en plafonds moeiteloos aan. De stevige pasta is speciaal ontwikkeld voor diepe gaten van 2 tot 10 cm en blijft vormvast, zodat je in één keer strak kunt vullen zonder inzakken. Dit product is vooral geschikt voor steen en beton en is schuur-, spijker- en schroefbaar. Te gebruiken voor binnen en buiten.
Specificaties
| EAN: | 8710839105013 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Grijs |
| Kleurfamilie: | Grijs |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Diepte: | 12.3 cm |
| Gewicht: | 850 gram |
| Inhoud: | 1000 ml |
Beoordelingen
Aanmelden