€ 5,78
€ 7,70
Op voorraad (9)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine houtrot reparatieplaatjes maken het repareren van beschadigingen eenvoudig. Deze plaatjes zijn te gebruiken als mal bij het repareren van hoeken in kozijnen en deuren. Dit product bestaat uit een set van 5. Handig te gebruiken met een Alabastine houtrotvuller of houtreparatie.
Specificaties
| EAN: | 8710839114459 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurfamilie: | Transparant |
| Breedte: | 20.5 cm |
| Hoogte: | 6.5 cm |
| Diepte: | 6.5 cm |
| Gewicht: | 170 gram |
Beoordelingen
Aanmelden