€ 10,98
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine autoplamuur 125ml is een speciale afwerkplamuur voor het repareren van kleine oneffenheden, plamuurgaatjes en krasjes in metaal, polyester en andere materialen. Deze autoplamuur creëert een gladde ondergrond voor het afspuiten.
Specificaties
| EAN: | 8710839227050 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 17.8 cm |
| Diepte: | 4 cm |
| Gewicht: | 320 gram |
| Inhoud: | 125 ml |
Beoordelingen
Aanmelden