€ 13,30
Op voorraad (6)
Gratis retour binnen 30 dagen
Vandaag besteld voor 15:30 = binnen 1 uur afhalen (ma-vr)
Vandaag besteld voor 15:30 = morgen in huis (ma-vr)
Omschrijving
Alabastine sierpleister vuller 330g repareert scheuren en gaten in sierpleister voor binnenmuren en droogt na 12 uur wit op. Deze vuller heeft een blijvend elastisch effect en zorgt voor een onzichtbaar resultaat met een structuureffect.
Specificaties
| EAN: | 8710839103354 |
|---|---|
| Merk: | Alabastine |
| Kleur: | Gebroken wit |
| Kleurfamilie: | Wit |
| Breedte: | 7.8 cm |
| Hoogte: | 22.6 cm |
| Diepte: | 4.7 cm |
| Gewicht: | 330 gram |
Beoordelingen
Aanmelden